• Revolution train

• Netradičná preventívna aktivita v podobe železničnej súpravy s protidrogovým programom.Príbeh mladého človeka a jeho zlé rozhodnutie v żivote. Aj naši ôsmaci a deviataci mali možnosť sa zúčastniť tejto prezentácie.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Revolution train.

• Basketbal na 1. stupni

• Dňa 4.5. k nám zavítal tréner Peter Roman s chlapcami z basketbalového klubu ZŠ DSA Rozkvet. Žiakom pútavo ukázali základy tohto športu a zároveň ich zapojili do krátkeho tréningu. Spolu s nimi sa tešíme na budúce basketbalové talenty v našom meste.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Basketbal na 1. stupni.

• Dejepisná olympiáda

• Ako už býva zvykom aj tento rok reprezentovali žiaci ZŠ Slovenských partizánov na krajskom kole dejepisnej olympiády, ktorá sa konala v priestoroch ZŠ Veľkomoravská v Trenčíne. Našu školu reprezentovali menovite Matej Čech v kategórii E (siedmy ročník) a Richard Kurajský v kategórii C (deviaty ročník). Tento ročník bol tematicky a obsahovo oproti predchádzajúcim obzvlášť náročný a naši zástupcovia mali aj početnú a silnú konkurenciu. Napriek tomu úspešne reprezentovali školu a urobili jej ako aj sebe dobré meno. Matej Čech skončil vo svojej kategórii na šiestom mieste (zo 17 riešiteľov) a Richard Kurajský na mieste siedmom (z 18 riešiteľov).Týmto chcem našim reprezentantom poďakovať za vzornú reprezentáciu školy a za veľké úsilie, ktoré vynaložili pri príprave na školské, okresné a krajské kolo dejepisnej olympiády.