• Ulička remesiel

• Za krásneho slnečného počasia sa dnes žiaci z našej školy vybrali spoznávať tradičné remeslá našich predkov.

Milí predávajúci im na Považskobystrickom jarmoku veľmi ochotne porozprávali o tom, ako ľudia kedysi žili a čo si sami vyrábali.

Bolo to pre všetkých nielen poučné ale aj zábavné a budeme sa tešiť na ďalšie podobné podujatie!

Do fotogalérie bol pridaný nový album Ulička remesiel.

• Vážení rodičia, milí žiaci!

Dňa 26. 09. 2022 - 30. 09. 2022 sa uskutoční  školský zber papiera. Starý papier pevne zviažte špagátom a prineste do školy. Preberie ho pán školník a zapíše si množstvo odovzdaného papiera. Takto jednoducho môžete pomôcť zachrániť naše lesy, ale aj vyhrať odmenu.

Papier môžete nosiť v čase:

Pondelok: 12:00 - 14:00

Utorok:  6:30 - 8:00 a 12:00 - 14:00

Streda: 6:30 - 8:00 a 12:00 - 16:00

Štvrtok: 6:30 - 8:00 a 12:00 - 15:00

Piatok: 6:30 - 8:00

Odmenení budú jednotlivci aj celé triedy. Preto neváhajte!

• Súťaž

• Vyhrajme spoločnými silami pre naše mesto K Park.

Mesto Považská Bystrica sa zapojilo do súťaže o športovo-oddychový areál K Park, ktorý ponúka možnosti pre zmysluplné využitie voľného času. Tento park je tým správnym miestom na relax, stretnutia s priateľmi, športovanie či iné aktivity.

Touto cestou Vás chceme veľmi pekne poprosiť o pomoc pri hlasovaní. Momentálne sa naše mesto nachádza na 13. mieste z 27 pričom park má možnosť vyhrať až prvých sedem umiestnených.

Hlasovať za naše mesto, môžete každý deň iba raz do 5. 10. 2022 do 23:59:59 hod. Hlasovať môžete na tomto odkaze https://www.kauflandpark.sk/.

V prípade, že sa nám park podarí vyhrať, plánujeme ho postaviť na sídlisku SNP medzi bývalým Molimatom a materskou školou.

Popri hlasovaní sa môžete zapojiť aj do súťaže o 30 elektrických kolobežiek.

Dúfame, že sa do hlasovania Vaša škola. zapojí a spolu sa nám podarí získať park práve pre naše mesto.

Vopred ďakujeme všetkým, ktorí si nájdu čas a zahlasujú.

• Plenárne rodičovské združenie

• Vážení rodičia,

pozývame Vás na plenárne rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční dňa 14. septembra 2022 o 15:30 hod. v budove E - v herni.

Po skončení plenárneho rodičovského združenia budú prebiehať triedne rodičovské združenia.

Tešíme sa na vašu účasť.