Ak si myslíte, že na našej škole sa iba učí, mýlite sa. V školskom lesíku chováme včely. Pán učiteľ Štibor založil na šklole včelársky krúžok a spolu s deťmi sa včelám venujú. V piatok stáčali med a my, zo školského klubu sme pri tom boli. Prilákala nás vôňa voňavého medu. Videli sme včelie úliky, plásty plné medu, špeciálny stroj na stáčanie a ine včelárske náradie. Pán učiteľ nám porozprával o živote včielok, o tom ako vzniká med a aká je práca včiel ťažká. Dozvedeli sme sa, že jedna včielka za svoj život vyprodukuje 1/2 kávovej lyžičky medu. Vidieť na vlastné oči ako sa stáča med a nakoniec ho ochutnať, to bola pre nás veľká vec. Ďakujeme pánovi učiteľovi.
Do fotogalérie bol pridaný nový album PO CHODBÁCH SA ŠÍRILA VÔŇA MEDU.