Marec je tradične mesiacom knihy, preto sme v školskom klube detí pripravili zaujímavú besedu. Navštívili nás milé knihovníčky z regionálnej knižnice p. Andrea Hazuchová a Lea Krajčiová, ktoré deťom porozprávali o tom, ako vzniká kniha. Deti sa dozvedeli o tom, kto knihu píše, kto ju ilustruje, akou cestou prejde rukopis, kým sa z neho stane hotová kniha pre čitateľa. Deti sa do rozhovoru aktívne zapájali, kládli otázky a podelili sa o svoje obľúbené knihy. Ďakujeme knihovníčkam za príjemné a poučné stretnutie.
Do fotogalérie bol pridaný nový album ŠKD - AKO VZNIKÁ KNIHA .