Pri príležitosti Mesiaca úcty k starším a v rámci hodín slohu žiačky a žiaci 2.c napísali pozvánky a pozdravy pre svoje babky a dedkov. Potom si tiež pripravili kultúrny program, kde vnúčence spievali, recitovali, a zahrali rozprávku o repke. Všetkým sa takéto stretnutie v škole páčilo a starí rodičia boli nadšení a spokojní. Na záver sa deti poďakovali malým darčekom, ktorý vlastnoručne vyrobili.
Do fotogalérie bol pridaný nový album Besiedka so starými rodičmi.