Na hodine literatúry si deti vyskúšali, ako to funguje na divadelnej scéne. Zahrali si rozprávku O medveďovi, čo vedel premýšľať. Išlo im to veľmi dobre. Nielenže sa pekne spamäti naučili svoje herecké úlohy, ešte aj scenár mali zvládnutý do detailov. Možno sa niekto z nich naozaj rozhodne v budúcnosti vyskúšať si hereckú profesiu. Nechajme sa prekvapiť.
Do fotogalérie bol pridaný nový album Divadelníci v 5. C.