• Okresné kolo v bedmintone

• Minulý týždeň sa konali okresné kolá v bedmintone na ZŠ Sv. Augustína. V pondelok súťažili chlapci, kde naši získali 1.miesto a postup do krajského kola v Trenčíne. V piatok súťažili dievčatá a naše kočky získali 2.miesto. Družstvo chlapcov tvorili Samo Valica a Tomáš Chovanec. Družstvo dievčat Deana Tatierska a Ema Bošková

Do fotogalérie bol pridaný nový album Okresné kolo v bedmintone.

• Školský výlet - Trenčín

• Dňa 2. 6. 2022 sa žiaci 1.ročníka zúčastnili školského výletu na Trenčianskom hrade. Po ceste vlakom nás na hrade privítala hradná pani, ktorá všetkých oboznámila s históriou hradu. Deti museli splniť niekoľko zaujímavých úloh a potom boli pasovaní za dvorných rytierov a dámy. Nakoniec získali hradný dekrét a sladkú odmenu. Celý deň nám prialo slnečné počasie a domov sme odchádzali spokojní s krásnymi zážitkami.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Školský výlet - Trenčín.