Dňa 3.5. sa konalo okresné kolo v atletike starších žiakov a žiačok na atletickom štadióne. Družstvo chlapcov a dievčat súťažilo v atletických disciplínach: beh na 60 m, beh na 800 m, skok do výšky, skok do diaľky, hod vortexom, vrh guľou a štafeta 4 x 60 m. Za najlepší výkon v každej disciplíne boli pridelené body. V celkovom bodovaní sa družstvo našich dievčat umiestnilo na 3. mieste. Družstvo tvorili: Deana Tatierska, Emma Jašová, Ema Bošková, Katka Vachalíková, Vanesa Kubišová, Lucia Faciníková, Sophia Slováková a Biba Dúbravkov á. Blahoželáme!
Do fotogalérie bol pridaný nový album Okresné kolo v atletike.