Dňa 22. októbra sa žiaci 9.C stretli so svojou družobnou – 5. D triedou. Decká sa spoločne oboznámili s históriou, tradíciami a symbolmi Halloweenu. Tvorili rôzne príbehy, prezentovali projekty, riešili doplňovačky, bludiská a tešili sa zo zaujímavých aktivít, ktoré si vzájomne pripravili. Nechýbali im ani strašidelné kostýmy, dobroty a všetko, čo k Halloweenu patrí. Všetci mali zo spoločne strávených chvíľ radosť a zábavu.
Do galérie Opät sme sa družili... boli pridané fotografie.