2020/2021
Okresné kolo
Alex Varhaník
- 1. miesto
- Geografická olympiáda · Okresné kolo · 2020/2021
Šimon Záhumenský
- 1. miesto
- Olympiáda z nemeckého jazyka · Okresné kolo · 2020/2021
Katarína Mikulová
- 2. miesto
- Olympiáda z nemeckého jazyka · Okresné kolo · 2020/2021
Samuel Dinga
- 2. miesto
- Olympiáda z nemeckého jazyka · Okresné kolo · 2020/2021
Patrik Turček
- 3. miesto
- Olympiáda z nemeckého jazyka · Okresné kolo · 2020/2021
2019/2020
Regionálne kolo
Ema Bošková, Deana Tatierska, Liliana Richráriková, Alexandra Plšková, Linda Selepová, Gréta Zigová, Rebeka Tomanová, Kristína Tomanová, Karolína Oselská, Rebeca Baranková a Martina Danihlíková.
- 1. miesto
- Vybíjaná · Regionálne kolo · 2019/2020
Michal Pavlovič, Matej Filípek, Ján Pepich, Šimon Rezák, Jakub Gálik, Ondrej Križan, Tamya Bauer, Michaela Domanická, Liliana Harvanková, Ema Lovíšková, Lucia Faciníková a Sofia Fučeková
- 1. miesto
- Vybíjaná najlmadších žiakov a žiačok ZŠ · Regionálne kolo · 2019/2020
Samuel Mišík, Gabriel Jurík, Ján Pepich
- 3. miesto
- Stolný tenis · Regionálne kolo · 2019/2020
Celoštátne kolo
Ján Pepich, Lucas Tučík, Matej Filípek, Šimon Rezák, Ondrej križan, Michal Pavlovič, Tamya Bauer, Michaela Domanická, Sandra Kalivodová, Liliana Harvánková, Lucia Faciníková a Sofia Fučeková
- 7. miesto
- Vybíjaná najlmadších žiakov a žiačok ZŠ · Celoštátne kolo · 2019/2020
Krajské kolo
Ema Bošková, Deana Tatierska, Liliana Richráriková, Alexandra Plšková, Linda Selepová, Gréta Zigová, Rebeka Tomanová, Kristína Tomanová, Karolína Oselská, Rebeca Baranková a Martina Danihlíková.
- 2. miesto
- Vybíjaná žiačok · Krajské kolo · 2019/2020
Ján Pepich, Šimon Rezák, Lucas Turičík, Matej Filípek, Ondrej Križan, Michal Pavlovič, Ema Lovíšková, Tamya Bauer, Michaela Domanická, Lucia Faciníková, Sandra Kalivodová a Sofia Fučeková
- 1. miesto
- Vybíjaná najlmadších žiakov a žiačok ZŠ · Krajské kolo · 2019/2020
Okresné kolo
Marco Šuga, Matúš Bočinec, Jakub Hošták, Filip Šuška, Matúš Žilinčík, Michal Tabak, Samuel Míšík a Boris Tokár
- 3. miesto
- Basketbal · Okresné kolo · 2019/2020
Samuel Skladaný
- 1. miesto
- Dejepisná olympiáda · Okresné kolo · 2019/2020
Daniel Karas
- 3. miesto
- Dejepisná olympiáda · Okresné kolo · 2019/2020
Samuel Mišík, Marián Mališ, Gabriel Jurík, Adam Novák, Jakub Michalec, Boris Tokár a Marco Šuga
- 2. miesto
- Volejbal · Okresné kolo · 2019/2020
Alex Varhaník
- 1. miesto
- Gegrafická olympiáda · Okresné kolo · 2019/2020
Samuel Skladaný
- 2. miesto
- Gegrafická olympiáda · Okresné kolo · 2019/2020
Jana Fľaková
- 1. miesto
- Matematická olympiáda Z9 · Okresné kolo · 2019/2020
Daniel Karas
- 2. miesto
- Matematická olympiáda Z9 · Okresné kolo · 2019/2020
Miroslav Poliček
- 2. miesto
- Šaliansky Maťko · Okresné kolo · 2019/2020